Ziyaretçi Defteri

Bahçeşehir Diş Kliniği’nde aldığınız hizmeti ve uygulamaları değerlendirin. Sizlerin görüşleri bizler için çok önemlidir. Aldığımız geri dönüşler sayesinde sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için kendimizi geliştiriyoruz.

Image titleImage title
Porselen Kaplama

Uzun zamandır atamadığım dişçi korkumu yenmeme yardımcı olan Bahçeşehir Diş Kliniği‘ne teşekkür ederim. Samimi bir ortam ve kaliteli hizmet. Ağrısız bir tedavi oldu.

Toprak T.
Image titleImage title
İmplant

İmplant ugyulamasından çok memnun kaldım. Uygulamadan sonra uymam gereken kurallarla ilgili beni detaylı şekilde bilgilendirdikleri için Seher Hanım ve ekibine ayrıca teşekkür ederim.

Damla Y.
Image titleImage title
Diş Beyazlatma

Gülmekten bile korkar olduğum sararmış dişlerimi oldukça profesyonel olarak beyazlattılar. Teşekkürler.

Buğra S.
Image title
Çocuk Diş Tedavisi

Çocuklarım için hijyen ve doğru uygulamaları sayesinde Bahçeşehir Diş Kliniği‘ni seçerek bir kez daha doğru karar verdiğimden artık eminim.

Aysel T.
Image title
Diş Eti Hastalıkları

Uzun zamandır korkulu rüyam olan diş eti hastalığımda ağrısız bir tedavi ile sayenizde ön yargılarımdan kurtulmuş oldum. Teşekkürler Seher Hanım.

Elif Y.
Image title
Kanal Tedavisi

Sizinle tanıştıktan sonra Diş Hekimleri için daha pozitif düşünceler içerisinde olduğumu söylemeden geçemeyeceğim.

Pırıl T.
Image title
Diş Beyazlatma

Sigaradan sararmış olan dişlerim için harika bir yöntemle sanki sihirli bir dokunuşla bembeyaz dişlere sahip olduğum için çok mutluyum.

Beyza Y.
Image title
Çocuk Diş Tedavisi

Bahçeşehir Diş Kliniği‘ni tüm ebeveynlere tavsiye edebilirim. Hijyenik, sağlıklı bir ortamda profesyonel bir hizmetle biz çok memnun kaldık.

Mert Yiğit
Image title
Diş Protezi

Dişlerimin neredeyse tamamını protez yaptırma düşüncesi uykularımı kaçırırken  Seher Hanım ile tanıştım. Bu süreçte profesyonel hizmeti ile korkularımın ne kadar yersiz olduğunu gördüm. Teşekkürler.

Hilal
Image title
Diş Eti Hastalıkları

Diş etlerimden duyduğum rahatsızlığı ancak benimle aynı sorunu yaşayanların anlayacağını tahmin ediyorum. Ağrısız bir tedavi süreciyle Seher Hanım sayesinde artık çok sağlıklı dişlere sahibim.

Esra D.
Image title
İmplant

Dişlerimin neredeyse tamamını implant yaptırdım. Profesyonel hizmet veren birçok hekim araştırdım ve Seher Hanım’da karar kıldım. Çok memnunum, tavsiye ederim.

Özge
Image title

Flep Operasyonu

Diş etlerimdeki rahatsızlık şikayetiyle Seher Hanım’a tedavi oldum. Diş etlerime cerrahi bir operasyon gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtti. Açıkçası çok korktum ama local anestezi ile tedavi süreci söyledikleri gibi titiz ve ağrısız geçti. Teşekkürler Bahçeşehir Diş Kliniği

Ayça Ö.
Image title
Lamina Porselen Kaplama

Ön iki dişim ayrık ve alt dişlerim çarpıktı ayrıca sigaradan dolayı renk değişikliği mevcuttu. Bahçeşehir diş kliniği sorunsuz tedavi ile tüm sorunlarımı gidermemde yardımcı oldu. Tavsiye ederim.

Ezgi Su
Image title
Ortodonti – Diş Teli Tedavisi

Çarpık olan dişlerime Diş teli tedavisi yaptırdım. Memnunum.

Şemsi
Image title
Zirkonyum Diş KAplama

Bir kaza sonucu kırılan dişlerim görüntü itibariyle rahatsız ediciydi. Tedavisinin bu kadar hızlı ve titiz bir şekilde yürütülmesi Bahçeşehir Kliniği ve Seher Hanım gözetiminde oldu. Memnun kaldım.

Sevde Yağmur

Bizi Değerlendirin